Kanały wentylacyjne Kraków

Jesteśmy hurtownią posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie produktów do systemów wentylacyjnych. Naszą specjalnością są kanały wentylacyjne dla budownictwa zarówno mieszkaniowego, jak i przemysłowego. Kanał wentylacyjny składa się ze specjalnych rur i odpowiednio dobranych do nich kształtek, które optymalizują ich całe działanie. Kanały dzielimy na sztywne, czyli rury zwijane spiralnie oraz kanały miękkie. Ze względu na znajomość potrzeb klientów nasz magazyn oferuje szeroką gamę asortymentu oraz możliwość szybkiego zamówienia produktów niemagazynowych.

Nasza oferta skierowana jest do instalatorów, którzy oczekują wsparcia dotyczącego kanałów wentylacyjnych. Możemy zaoferować pomoc zarówno w procesie projektowania, doborze odpowiednich produktów, jak i w przypadku ekspresowej wysyłki elementów do wentylacji, rekuperacji oraz systemów montażowych. Zajmujemy się nie tylko inwestycjami mieszkaniowymi, ale również obiektami przemysłowymi, lotniskami, biurami, szkołami i innymi obiektami.

Instalatorzy oraz inwestorzy prywatni z Krakowa i okolic mogą liczyć na pełne wsparcie od projektu po ekspresową wysyłkę elementów do wentylacji, rekuperacji oraz systemów montażowych. Zapewniamy pomoc w optymalnym doborze kanałów wentylacyjnych i innych elementów.

Zapraszamy do kontaktu

Oferujemy kanały wentylacyjne dla inwestycji prywatnych i komercyjnych na terenie całego kraju. To co nas wyróżnia to wysyłka produktów nawet w dniu zamówienia. Na co dzień współpracujemy z instalatorami z Krakowa  i województwa małopolskiego, a także innych regionów Polski. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wsparcie projektowe.