Kanały wentylacyjne Poznań

Kanały wentylacyjne dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego to nasza specjalność. Jako hurtownia wentylacyjna z dużym doświadczeniem oferujemy wysokiej jakości produkty do systemów wentylacyjnych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do instalatorów, którzy oczekują wsparcia w zakresie kanałów wentylacyjnych. Zapewniamy szybkie wysyłki nawet tego samego dnia, pomoc w projektowaniu kanałów wentylacyjnych i pełne wsparcie w zakresie specyfikacji produktów wentylacyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze projektów wentylacyjnych doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci, dlatego staramy się mieć zawsze pełny magazyn.  Produkty niemagazynowe możemy natomiast zorganizować bardzo szybko niezależnie od ich gabarytów.

Instalatorzy oraz inwestorzy prywatni z Poznania i okolic mogą liczyć na pełne wsparcie od projektu po ekspresową wysyłkę elementów do wentylacji, rekuperacji oraz systemów montażowych. Pomagamy również w doborze produktów, projektach, szkicach.

Obsługujemy inwestycje mieszkaniowe, obiekty przemysłowe, biura, szkoły, lotniska i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu

Obsługujemy inwestycje prywatne i komercyjne na terenie całej Polski. Wysyłka materiałów nawet tego samego dnia. Współpracujemy z instalatorami z Poznania i województwa wielkopolskiego, a także innych rejonów Polski. Jako hurtownia wentylacyjna z dużym doświadczeniem oferujemy atrakcyjne ceny i pomagamy we wdrożeniu projektu.