Montaż rekuperacji Łódź

Wzrost cen energii oraz kosztów ogrzewania nieruchomości motywuje właścicieli do poszukiwania alternatywnych sposobów na utrzymanie odpowiedniej temperatury powietrza w budynkach. Najlepszym sposobem na to jest przeprowadzenie termomodernizacji oraz zamontowanie rekuperatora.

Montaż rekuperacji

Rekuperator to urządzenie montowane w instalacjach wentylacyjnych. Służy ono do odzyskiwania ciepła podczas wentylacji pomieszczeń. Tego typu wymiennik można zamontować w zasadzie w każdym budynku. Najlepsze efekty są zauważalne w nowoczesnych budynkach energooszczędnych oraz w budynkach pasywnych.

Montaż rekuperatora trwa najczęściej od 1 dnia do kilku tygodni, jeśli z montażem wiąże się konieczność modernizacji układu wentylacji w budynku. Ważne, by do montażu rekuperatora używać dedykowanych elementów – to zagwarantuje długą, bezawaryjną i wydajną pracę urządzenia.

Klientów z Łodzi i okolic zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty oraz do składania zamówień i wysyłania zapytań. Na każde zapytanie odpowiemy niezależnie od tego, czy złożymy ofertę czy nie. Zapraszamy do współpracy.

Celem dokładnego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do KONTAKTU z naszym przedstawicielem.

Nasi partnerzy wykonają dla Państwa:

  • Montaż rekuperacji w domkach jednorodzinnych
  • Serwis i konserwacja
  • Przegląd i czyszczenie instalacji
  • Naprawy i kontrola pogwarancyjna instalacji

Montaż na terenie całej Polski.

rekuperacja Łódź - montaż