Montaż rekuperacji

Sprawny montaż rekuperacji w domach jednorodzinnych zależy w dużej mierze od dostępności elementów instalacji oraz zorganizowanego procesu dostawy urządzeń. Aspekt jako hurtownia elementów rekuperacji posiada duże stany magazynowe, dzięki czemu maksymalnie przyspieszamy termin montażu. Ponadto współpracujemy z doświadczonymi instalatorami na terenie całego kraju, którzy mogą wykonać dla Państwa profesjonalny montaż rekuperacji.

W celu otrzymania od nas kosztorysu prosimy o przesłanie projektu instalacji. Na tej podstawie wykonamy analizę całego systemu, dobierzemy materiały, zoptymalizujemy koszty i zaproponujemy dogodny dla Państwa termin montażu. Doskonale wiemy, że w przypadku montażu rekuperacji istotne jest doświadczenie instalatorów, ale również dobrze dobrany sprzęt. Jako hurtownia wentylacyjna i rekuperacyjna z wieloletnim doświadczeniem dobrze wiemy jakie rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Jeśli szukacie Państwo pewnego wykonawcy całego systemu rekuperacji nasza firma na pewno sprosta temu zadaniu.

Nasi partnerzy wykonają dla Państwa:

  • Montaż rekuperacji w domkach jednorodzinnych
  • Serwis i konserwacja
  • Przegląd i czyszczenie instalacji
  • Naprawy i kontrola pogwarancyjna instalacji

Montaż na terenie całej Polski – posiadamy wykonane realizacje w takich miastach jak: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, Szczecin, Gdańsk i wielu innych.

montaż rekuperacji