Hurtownia wentylacyjna Rzeszów

Hurtownia wentylacji i rekuperacji

Hurtownia wentylacyjna Aspekt to marka, która podbiła rynek nie tylko krajowy, ale również zagraniczny. Przez cały okres swojej działalności firma rozwija się i wzbogaca swoją ofertę o nowinki techniczne. Hurtownia Aspekt specjalizuje się w dostarczaniu produktów związanych z wentylacją. Oferujemy szeroki wybór urządzeń i akcesoriów służących do wentylacji różnego rodzaju budynków. Obsługujemy przede wszystkim hale, obiekty przemysłowe i handlowe, ale również pomagamy instalatorom dobrać produkty do montażu w obiektach prywatnych.

Hurtownia wentylacyjna Aspekt profesjonalnie podchodzi do realizacji zamówienia i gwarantuje swoim klientom również doradztwo techniczne, a także pomoc w doborze odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów i materiałów montażowych. Doświadczeni pracownicy hurtowni przygotują pełną specyfikację produktów, a także wycenę instalacji. Wykonują także wstępne szkice poglądowe instalacji, na podstawie rzutów pomieszczeń.

Obsługujemy klientów z Całej Polski, posiadamy również odbiorców w Rzeszowie i okolicach. Wysyłka towaru nawet tego samego dnia. Sprawdź ofertę ASPEKT. 

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy klientów z Rzeszowa i okolic do skorzystania z oferty hurtowni wentylacyjnej ASPEKT. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski, a także innych krajów UE. Jako hurtownia wentylacyjna współpracujemy z instalatorami, pomagamy w doborze produktów na podstawie projektów.