Kanały wentylacyjne Wrocław

W każdym budynku absolutnie niezbędna jest instalacja wentylacji, której główne zadanie polega na usunięciu zanieczyszczeń z wnętrza budowli oraz dostarczaniu tlenu. Jesteśmy hurtownią wentylacyjną posiadającą bardzo duże doświadczenie. W naszej ofercie zapewniamy kanały wentylacyjne, zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłowego. Oferujemy pomoc w projektowaniu kanałów wentylacyjnych, pełne wsparcie przy specyfikacji produktów wentylacyjnych oraz szybką wysyłkę, która może odbyć się nawet tego samego dnia.

Ofertę kierujemy do instalatorów, którym pomożemy wybrać odpowiedni kanał wentylacyjny oraz pomożemy przy tworzeniu odpowiedniego szkicu. Dzięki doskonałej znajomości rynku i potrzeb klientów posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn. Jeśli z jakichś przyczyn danego asortymentu nie ma na składzie, mamy możliwość zorganizować go bardzo szybko, niezależnie od jego rozmiarów. Świadczymy usługi zarówno indywidualnym inwestycjom mieszkaniowym, jak i obiektom przemysłowym, w tym także biurom, szkołom i lotniskom.

Instalatorzy oraz inwestorzy prywatni z Wrocławia i okolic mogą liczyć na pełne wsparcie od projektu po szybką wysyłkę produktów wentylacyjnych, elementów rekuperacji oraz systemów montażowych. Pomagamy również w doborze produktów, projektach, szkicach.

Zapraszamy do kontaktu

Aspekt to hurtownia z wieloletnią tradycją posiadająca współpracę z instalatorami na terenie całej Polski. Wysyłka materiałów może odbyć się nawet tego samego dnia. Instalatorzy z Wrocławia i całego województwa dolnosląskiego to bardzo cenieni przez nas specjaliści, dlatego gorąco zachęcamy do współpracy. Jako hurtownia wentylacyjna z dużym doświadczeniem oferujemy atrakcyjne ceny i pomagamy we wdrożeniu projektu.